Ми працюємо! Актуально на 01 Грудня

За даними метеорологів, погода в Україні погіршиться

24.01.2022

Спостерігатиметься суттєве зниження температури повітря до -16°С. Країну накриють снігопади.

Фахівці з Метео Фарм говорять про значне похолодання упродовж 24-26 січня по всій території України. Потепління розпочнеться із західних та північних регіонів. Протягом цих днів спостерігатимуться морози, снігопади та хмарність.

Метеорологи прогнозують короткочасні опади. В понеділок 24 січня снігопади пройдуть на сході та півдні України, зокрема в Донецькій, Луганській, Запорізькій та Дніпровській областях. 28 січня передбачаються опади й на Закарпатті. Погода буде вітряною: середня швидкість вітру сягатиме 2-10 м/с.

На переважній території України температура повітря вночі знизиться до -2…-12°С. Найхолодніше буде на заході, півночі та сході країни – до -14°С. Рекордне температурне значення спостерігатиметься в Чернівецькій області -16°С. В день найтепліше буде на півдні – до 3°С. Середня денна температура по Україні -9 до +1°С.

Температура ґрунту знаходитиметься в межах 0…-8°С. Краща ситуація спостерігатиметься на півдні – 0…-5°С. Варто згадати, що восени озимі не змогли піти на перезимівлю в оптимальній фазі через значні посухи. Зараз основну небезпеку для ослаблених рослин становить шквальний пронизливий вітер. За даними пресслужби «Адміністрації морських портів України», в понеділок 24 січня більшість портів призупинили відвантаження зерна внаслідок сильних снігопадів. Це стосується Бердянська, Миколаєва, Маріуполя, Чорноморська та Херсона. Порти Одеси обмежили лоцманську проводку через шквальні вітри. Гирло «Бистре», Херсонський морський та Бузько-Дніпровсько-лиманський канали залишаються відкритими.