Ми працюємо! Актуально на 28 Березня

Ціни на зерно до 2023 року не зменшаться

16.02.2021

Таку думку висловив Ден Бассі — головний консультант міністерства сільського господарства США, президент консалтингової компанії AgResource.

Головним «лакмусом» світових цінових тенденцій фахівець назвав не глобальна зростання споживання і коливання ціни і попиту, а найнижче співвідношення між обсягом споживання і цифрами загальносвітових запасів зерна за останні 13 років.

В такому ракурсі, ціни на зерно будуть рости не тільки в 2021, але і 2022 році, а, можливо ще будуть високими і в 2023. Виходом із ситуації експерт вбачає в «засіванні кожного акра землі» і надією на сприятливі погодні умови.

Нагадаємо, що в 2020 році ціни на пшеницю зросли приблизно на 100 дол., кукурудзу — на 120 дол., сою — на 200 дол. за одну тонну.

Ден Бассі прогнозує в 20-21 маркетинговому році подальше подорожчання зернових на американському ринку, що автоматично «підтягне» і світові ціни. Подібний тренд буде актуальним до тих пір, поки зростання світового виробництва зерна не збалансує співвідношення між глобальним споживанням і загальносвітовими запасами зерна.

Слідкувати за актуальними закупівельними цінами на зернові та олійні культури Ви можете на головній сторінці нашого сайту або ж отримувати миттєві розсилки в Telegram або Viber. Тільки важлива і цінна інформація, без спаму 😉

Джерело