Ми працюємо! Актуально на 28 Березня

Bunge хоче побудувати маслосховище і відстійник для вантажівок біля терміналу в Миколаєві

18.02.2021

У планах компанії – маслосховище і стоянка-відстійник для великих вантажівок в Інгульскому районі Миколаєва.

Земельна комісія міськради Миколаєва розглянула на своєму засіданні нову пропозицію агрохолдингу Bunge. Йдеться про відвід землі під будівництво накопичувального терміналу для вантажного транспорту і нового комплексу трубопроводів для перегону масла. Загальна необхідна площа землі – 120 кв.м., розташованих в Інгульському районі.

Один з корифеїв Миколаївського морпорту і його почесний президент Василь Капацина вважає проект перспективним. Серед його аргументів — поліпшення дорожньої розв’язки на вул. Новозаводська/Турбінна/вул. Космонавтів. На думку Капацини – це не ідеальний варіант, але кращий з можливих на сьогоднішній день.

Земельна комісія схвалила тільки відведення землі під трубопровідний комплекс. Відстійник не набрав необхідної більшості голосів членів комісії.

Агрохолдинг Bunge широко відомий в Україні і представлений в 40 країнах світу. Він займається повних циклом закупівлі та переробки зернових культур та олійних, виробляє цукор і етанол і реалізує добрива.

Дочірнє підприємство «Бунге Україна» контролює Дніпропетровський маслоекстракційний завод, який представляє марки «Олейна», «Розумниця». Також в сферу впливу Bunge входить ДП «Сантрейд». Агрохолдинг володіє ППК, що складається їх заводу рослинного масла, терміналу з перевантаження олії і зерна, розташованим в Миколаївському порту. На сьогоднішній день, обсяг інвестицій міжнародної компанії в вищевказаний комплекс вже склав 280 млн доларів.

У 2017 році був підписаний договір про співпрацю між АМПУ, Миколаївським морським портом і Bunge, який передбачає відкриття третьої черги виробничо-промислового комплексу з обсягом інвестицій в 30 млн доларів.

Джерело