Ми працюємо! Актуально на 29 Березня

Агротрейдинг у нових українських реаліях

13.06.2022

Після 24 лютого 2022 року життя та бізнес в Україні кардинально змінились. Після повномасштабного вторгнення росії на територію України кожен бізнесмен зіткнувся з новими складнощами та небаченими раніше перепонами. Не дивлячись на це, український агробізнес вижив, і не просто вижив, а й далі продовжив свою роботу для забезпечення зерном жителів України та інших країн.
Прогнози аналітиків грозили повним крахом та голодом, але посівна таки відбулась згідно з усіма нормами та законами. Хоча трактори буквально їздили по мінам, а працівники виконували свої обов’язки під сигнал повітряної тривоги та вибухи ракет, зроблено усе для достатнього урожаю наступного сезону.


В ці непрості часи наша компанія також витримала усі труднощі й повернулась до роботи, щоб забезпечити розвиток українського бізнесу, підтримку економіки та налагодження зв’язків із закордонними партнерами.


Війна змушує шукати вихід із будь-якої ситуації, знаходити нові шляхи рішення проблем. Вона змусила нас думати по-іншому, завдяки чому ми не тільки відновлюємо роботу, але ще й відкриваємо нові напрямки роботи і пропонуємо спектр нових послуг. Все заради налагодженої роботи та перемоги нашої країни!
Однією з найскладніших проблем стало блокування більшості портів на території України. Більше 90% усіх торгівельних шляхів, через які відбувався експорт зерна до війни приходився на водне сполучення між країнами. Через окупацію південних регіонів та ведення активних боїв на території Миколаївщини та Одещини, курсування вантажних суден неможливе. Саме тому торгівля зерновими змушена переводитись на залізничні колії, які зараз також знаходяться у небезпеці, через агресію росії. Хоча пропускна спроможність наземних способів перевезення сільськогосподарської продукції значно нижча, ніж морське перевезення, Україна має змогу експортувати майже 600 тисяч тон зерна щомісяця.


Увесь світ включено з країнами ЄС побачив, наскільки важливе і необхідне українське зерно, а його ще досить багато в зерносховищах. Тому наша компанія працює навіть під ракетами та винищувачами в небі, аби повністю виконати зобов’язання перед усіма клієнтами, сприяти розвитку агробізнесу в Україні та вистояти у цій нелегкій боротьбі. Ми сильні як і наша країна, і так само йдемо до перемоги! Низька пропускна здатність залізниць, нестача водіїв для автоперевезень та інші труднощі сухопутного перевезення не стануть нам на заваді!