Ми працюємо! Актуально на 01 Грудня

ВІДРАЗУ Ж УТОЧНИМО, ЩО РЕЄСТРАЦІЯ НА НАШОМУ САЙТІ ДАЄ ВАМ МОЖЛИВІСТЬ ПІДПИСУВАТИ ДОГОВОРИ ЯК З «АГРО ПРОВІЖН», ТАК І «АГРО ПРОВІЖН ЛОГІСТИК».

Отже, що потрібно для акредитації? Трохи вільного часу і готовий пакет документів. Почнемо!

1. Перейдіть в розділ «АКРЕДИТАЦІЯ» (найкраще відкрити цей розділ в новій вкладці, щоб дивитися інструкцію і паралельно проходити акредитацію).

2. Ви бачите перед собою поле для входу в «ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ» свого підприємства, але для початку Вам потрібно пройти реєстрацію. Кнопка розташована нижче.

3. Натискаємо на неї і переходимо до заповнення даних про підприємство.

Заповніть всі доступні поля.

ВАЖЛИВО! Номер, який Ви вказуєте під час реєстрації — буде Вашим «Логіном» для входу в «ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ». Також на цей номер буде відправлено повідомлення про те, що Ваша компанія успішно пройшла акредитацію в «АГРО ПРОВІЖН».

4. Після заповнення всіх даних сміливо тисніть кнопку «РЕЄСТРАЦІЯ». (На фото приклади записів, в кожному полі Вам потрібно вводити свою інформацію)

5. Якщо Ви все зробили правильно — перед Вами з’явиться інформаційне повідомлення про те, що на вказаний номер був відправлений код.

Приклад повідомлення від «АГРО ПРОВІЖН»:

ВАЖЛИВО! Не видаляйте цей код, адже він буде служити Вашим паролем для входу в «ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ».

6. Ви зареєструвалися, отримали код — тепер можна увійти в кабінет і отримати список документів, які необхідно відправити нам для акредитації. Давайте розбиратися.

Входимо з «ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ» (вводимо номер телефону і код з SMS-повідомлення і тиснемо на «ВХІД»).

7. У «ОСОБИСТЕ КАБІНЕТІ» в лівому верхньому кутку є 2 кнопки «АГРО ПРОВІЖН» і «АГРО ПРОВІЖН ЛОГІСТІК». Вибирайте ту компанію, в якій хочете бути акредитовані. Натискаєте на кнопку і отримуєте докладний список документів і інформацію про те, куди потрібно відправити весь пакет документів.

Для «АГРО ПРОВІЖН» потрібно зібрати документи по 8 пунктам. Весь список цих документів (Ви зможете подивитися його після реєстрації) потрібно відправити на електронну пошту нашої компанії – doc@agroprovision.com з поміткою «Проходження акредитації — ІМ’Я ВАШОЇ КОМПАНІЇ». У повідомленні прикріпити всі копії документів.

8. Відкриваєте будь-який зручний для Вас сервіс електронної пошти, створюєте новий лист, прикріплюєте весь перелік необхідних документів та відправляєте.

9. За таким же принципом потрібно проходити акредитацію в «АГРО ПРОВІЖН ЛОГІСТІК». Тільки всі зібрані документи (5 пунктів) потрібно відправляти на пошту logistics@agroprovision.com.

10. Якщо Ви все правильно зробили, то ми вже отримали Ваш пакет документів. Тепер Вам потрібно трохи почекати. Час розгляду заявки становить від 3 до 5 робочих днів. Але зазвичай, ми все це робимо набагато швидше.

11. ПІДПИСАННЯ ДОГОВОРУ З «АГРО ПРОВІЖН».

Якщо Ви отримали SMS-повідомлення з таким текстом:

вітаємо Вас – тепер ми колеги.

Майже! Потрібно ж ще підписати договір;)

12. Знову заходимо в свій «ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ». Вводимо номер телефону і раніше отриманий код за допомогою SMS-повідомлення.

Зверніть увагу, що справа, в зеленому полі з’явився статус «АКРЕДИТОВАНО».

А в зліва у Вас є кнопка для підписання нового договору з «АГРО ПРОВІЖН». Натискаємо на неї і переходимо до заповнення договору.

13. Вказуємо всі дані.

ВАЖЛИВО! Зверніть увагу, що всі договори потрібно заповнювати тільки на УКРАЇНСЬКОЮ МОВОЮ. Договори на інших мовах розглядатися НЕ БУДУТЬ!

Читаємо весь договір і, в самому низу, в пункті №8 заповнюємо всі доступні поля.

ВАЖЛИВО! У самому кінці не забудьте вказати адресу Нової Пошти або Укрпошти, щоб ми могли відправити Вам фізичну копію договору.

14. Якщо всі дані заповнені вірно – Ви отримаєте повідомлення про те, що договір успішно створений.

Якщо перейти до кабінету, то можна побачити щойно створений договір:

15. Вітаємо! Тепер Ви співпрацюєте з групою компаній «АГРО ПРОВІЖН». Сподіваємося на довгостроковий і взаємовигідний зв’язок наших компаній. Успіхів нам!