Ми працюємо! Актуально на 28 Березня

Про нас

Група компаній «Агро Провіжн» («Agro Provision» і «Agro Provision Logistics») — одні з найуспішніших підприємств України, що займаються оптовою торгівлею зерновими та олійними культурами (пшениця, кукурудза, соняшник, горох, ріпак, соя, ячмінь та ін.), а також їх транспортуванням по всій території України.

Знайомтеся із керівним складом наших компаній.

Анастасія

Директор

Стратегічні рішення розвитку компанії, розширення ринків збуту та оптимізація взаємодії усіх співробітників. Найголовніше в бізнесі – це довіра та партнерські стосунки. Постійний розвиток і вдосконалення, командний дух, ініціативність і інноваційність – кожного дня ми покращуємо свій сервіс, роблячи його по-справжньому зручним!

Світлана

Головний бухгалтер


Ведення фінансово-господарського обліку – первинна документація, податковий та управлінський облік, оформлення договорів з контрагентами, взаємодія з банками, вирішення кадрових питань й ін.

Сергій

Менеджер із закупівель зернових культур

Активна організація поставок зернових культур у кротчі рядки, організація навантажень та розвантажень сировини. Конкультаційні питання та ведення переговорів.

Олександр

Менеджер із закупівлі зернових і олійних культур

Організація закупівлі зернових культур на закріпленій території, виконання поставленого плану із закупівель. Активний пошук нових постачальників зернових культур, ведення переговорів та укладання угод з сільгоспвиробниками. Збір і аналіз інформації про тенденції ринку.

Юлія

Менеджер із закупівлі зернових і олійних культур

Планування закупівель згідно з планом компанії. Пошук і актуалізація бази постачальників. Отримання найбільш вигідних умов, цін, аналіз цін. Ведення переговорів та укладання договорів. Контроль термінів і якості виконання замовлень.

Оксана

Логіст

Проектування ефективних логістичних схем і їх втілення на практиці, організація роботи транспортного відділу, робота зі страховими компаніями. Мінімізація витрат на перевезення та повне вирішення технічного питання дозволяє зняти з клієнтів усі турботи й проблеми логістики й дати їм можливість сконцентруватися на власному бізнесі.

Багаторічний досвід роботи в трейдингової сфері, налагоджені контакти й довіра українських аграріїв – все це дозволило нам стати лідером ринку сільськогосподарської продукції! Ми надаємо своїм партнерам по-справжньому широкий перелік як фінансових, так і логістичних рішень. Серед наших партнерів – Kernel і Bunge, LDC і Нібулон, Cargill і Glencore. Ми націлені на довгострокову співпрацю й дійсно зацікавлені в розвитку галузі!

За час своєї роботи ми купили в українських аграріїв 567 тис. тонн агрокультур, серед яких 450 тис. тонн зернових і 117 тис. тонн олійних культур, принісши їм мільйонні прибутки. Оптові продажі, бартер, форвардні програми, супровід угод і пошук ринку збуту для будь-якої сільськогосподарської продукції. Ми співпрацюємо з усіма українськими портами і завжди виконуємо взяті на себе забов’язання. З кожним роком ми плануємо розширювати закупівлі на внутрішньому ринку, для чого запустили сучасний логістичний центр, що дозволяє налагодити закупівлю сільгоспкультур, вивезення продукції й доставку її покупцеві в будь-якій точці України.